4.86(50 Ratings)

MUAJI I SIPERMARRESVE

Categories Trajnime Dhurate

MUAJI I SIPERMARRESVE

Zbuloni si te shumefishoni shitjet dhe fitimet tuaja ne kete periudhe krize

Jeni sipermarres i ri?

Jeni freelancer?

Jeni pronar i nje sipermarrje te vogel?

Apo deshironi te beheni sipermarres?

« ATEHERE BASHKOHUNI FALAS NE PROGRAMIN DEDIKUAR SIPERMARRJES DHE SIPERMARRESVE QE DUAN TE SHUMEFISHOJNE SHITJET DHE FITIMET E TYRE »

Cdo dite ne marrim shume mesazhe te tilla ne instagam:

« Ndihem komplet e humbur ne sipermarrjen time… Kam frike se do te humbas te gjithe klientet. »

« Te jem e sinqerte, ne kete periudhe krize, s’e di nese do ta mbaj dot gjalle biznesin tim deri vitin tjeter. »

« Kam provuar gjithcka… Sipermarrja ime do te shuhet. »

« Luftoj cdo dite te mbaj klientet e mi. Ata po largohen. Nuk di me c’te bej »

« Nuk kam me klient. Klientet e vjeter jane larguar, te rinj nuk po vine… Jemi te humbur! »

KUJDES!  Nese jeni ne te njejten situate, jeni ne RREZIK!

Bota ka ndryshuar! Nevojat po ashtu… Menyra e te berit biznes gjithashtu.

A jeni pershtatur me ndryshimet? A eshte pershtatur sipermarrja juaj/ biznesi juaj me ndyshimet qe bota po perjeton?

Behu pjese e programit « MUAJI I SIPERMARRESVE »!

100% FALAS!

Zbuloni strategji dhe sekrete te cilat do t’ju ndihmojne te coni biznesin tuaj ne nje tjeter nivel.

Duke filluar nga data 27 Nëntor deri me 4  Dhjetor, do te jemi LIVE pergjate 7 leksioneve.

Regjistrohu tani!

Student Ratings & Reviews

4.9
Total 50 Ratings
5
48 Ratings
4
0 Rating
3
0 Rating
2
1 Rating
1
1 Rating
EK
4 months ago
Ishte nje eksperience fantastike e cila me dha spunonton te filloj te shoh me larg.
SM
4 months ago
Kam nje biynes te vogel dhe me pelqen te ndjek trajnimet tuaja
IB
4 months ago
🔥🔥🔥
SG
5 months ago
🤗
LS
5 months ago
The best
GX
5 months ago
Shum pak info
DB
5 months ago
❤❤
KL
5 months ago
⭐️
DD
5 months ago
Super
EZ
5 months ago
🫡
BM
5 months ago
Super
EL
5 months ago
Eshte hera e pare qe degjoj nje trajnim 7 ditor dhurate. Faleminderit!
EH
5 months ago
Enea Halili
EF
5 months ago
Edona Fugarini
XM
5 months ago
⭐⭐⭐⭐⭐
SM
5 months ago
👌😌
Kᗅ
5 months ago
Cool
AD
5 months ago
Me te miret
DB
5 months ago
The best 💪💯
EM
5 months ago
Seguo sempre dei corsi online e in questo momento sto facendo uno stage nel frattempo continuo a studiare online su come cambiare la mia vita e trovare un lavoro che mi fa sentire bene e non sottovalutata. Non ho mai fatto un seguito niente del genere finora e spero che questo sia la mia rivoluzione!!🙏🤞

4995

DHURATE

Free
Free access this course
Enrollment validity: Lifetime
0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop