VITI IM MË I MIRË

1974 Enrolled 4.9 (85) Intermediate

PËR TË JETUAR VITIN E JETËS TËNDE

 

NE PO JU PËRGATISIM NJË PROGRAM FALAS PËR T’U BERE GATI PËR VITIN TUAJ MË TË MIRË.

 

KY PROGRAM DO TË JETË NDRYSHE NGA CDO HERË TJETËR:

– GRUP PRIVAT NË WHATS APP DHE FACEBOOK PËR TË NDJEKUR RRITJEN TUAJ CDO CAST GJATË 2023

– STRATEGJI

– TEKNIKA

– FORMIM

– RRJET NDËRKOMBËTAR PJESËMARRËSISH NGA CDO VEND I BOTËS

 

NE JU BASHKOJMË NË KËTË PROGRAM TOTALISHT FALAS…

 

Zbuloni si të jetoni në liri të plotë financiare dhe si të rrisni e forconi mendjen tuaj duke dyfishuar të ardhurat.

 

Zbuloni FALAS në Programin “VITI IM MË I MIRË” se si të pasuroni marrëdhëniet tuaja, si të zhvilloni financat tuaja, si të jetoni shumë më të lirë financiarisht dhe të jeni më të suksesshëm e të sigurt në 2023!

 

Nëse këtë vit të ri ju doni të:

 

✅ Humbni peshë.

 

✅Lini duhanin.

 

✅ Hapni biznesin tuaj.

 

✅ Ndryshoni karrierën.

 

✅ Ose thjesht të gjeni dashurinë!

 

Por nuk mundeni!

 

Është sikur diçka ju pengon dhe vazhdon t’ju pengojë të ecni përpara!

 

 

Ju po shkelni ëndrrat tuaja me këmbë!

 

 

Nëse e ndjeni veten në këtë situatë, dëgjoni me kujdes:

 

 

 

Nuk është se ju mungon motivimi…

Thjesht nuk po përdorni strategjitë e duhura!

 

 

Tani imagjinoni…

 

 

Po sikur ky vit të ishte ndryshe?

 

 

Si thoni për një fillim të ri këtë vit?

 

 

Po sikur këtë vit të bëheni versioni më i mirë i vetes?

 

 

 Bashkohuni në Programin

 “Viti im më i mirë”!

 (100% regjistrim falas)

 

Mësoni strategjitë, bëhuni pjesë e një grupi plot me njerëz energjikë, pozitivë, me dëshirë për të ecur përpara dhe për të transformuar jetët e tyre.

 

Ky program do të zhvillohet një herë në vit, çdo fillim viti.

Sigurohuni të regjistroheni, pasi vendet janë të limituara.

-6 JANAR / ora 21:00 : Reflektim / Bisede me mua dhe Yann

-11 JANAR :
3 shtyllat kryesore per nje vit te suksesshem

-18 JANAR
5 menyra per te marre vendime inteligjente ashtu sic bejne njerezit e suksesshem

-25 JANAR
7 principe per te marre gjithcka qe ju deshironi dhe enderroni ne vitin 2023.

Ju mirëpresim!

 

VLERA REALE 1950€

 

REGJISTROHU FALAS!

How students rated this course

4.9

(Based on 85 reviews)

2.3529411764706%
3.5294117647059%
1.1764705882353%
0%
0%

Reviews

Fioralba Bana 1 month ago

10 stars

Anxhela Bajollari 2 months ago

Super trajnim 👏

Elda Topuzi 2 months ago

.

Fjoralba Tuti 2 months ago

🥰🥰🥰🤩🤩🤩

Ernest Nika 2 months ago

Excelent

naile.keci 2 months ago

🌟💫

Elvira Zonja 2 months ago

Kurs super!

Elvira Zonja 2 months ago

Kurs super!

sejhan.sulejmani 2 months ago

Inspirim e frymëzim suksesi 🥰

Aurora Cekani 2 months ago

Amaizing opportunity to know yourself, and to find your purpose in life! ☺️

Ina Zeqollari 2 months ago

Good

Florida Shehu 2 months ago

Ndryshimi i karrieres, permisimi i vetes njohja dhe komunikimi me ju Helga qe jeni nje person shume pozitiv. Kenaqesi te marr pjese ne kete trajnim

lorena.malko-6581 2 months ago

You are the best

mirlinda.rexha 2 months ago

The best Helga 🥰🥰

Denisa Hoxha 2 months ago

Kjo eshte hera ime e pare ne kete kurs.
Spresoj te perfitoj sa me shume 😊.

armanda.mernaci 2 months ago

Thjesht e mrekullueshme

ornela.bishka 2 months ago

Amazing training 😍😍

Jetlinda Ademaj 2 months ago

Greatttt!!!

Jonida Xhezairaj 2 months ago

🧿

Arsiola Seseri 2 months ago

Je me e mira ne vazhdo te lutem mos e ndal ritmin asnjeher.

suada.idrizi 2 months ago

very good

Bora Gjuzi 2 months ago

Xhesilda Zeqiri 2 months ago

Super

LIRI BITI 2 months ago

Trajnimi ishte motivues per ndjekjen e kurseve informuese dhe pregatitese te metejshme .

Aleks Gjoni 2 months ago

Seems nice

Blendi Quku 2 months ago

Me 5 yje

Ortenca Seitaj 2 months ago

Perfect

Erjolda Sadikaj 3 months ago

Star

Manjola Perja 3 months ago

Improving skills

Marinela Tanka 3 months ago

⭐️

Ediola Dosti 3 months ago

Very good

emiljana.musabelliu 3 months ago

Very good :)

Xhuljana Kuci 3 months ago

Even the most difficult things seems simple in the way Helga explain them! Excellent!

Enkeleda Bulku 3 months ago

It’s amazing🤗

Sara Bajrami 3 months ago

.

Julia Ormenaj 3 months ago

.

greta.spaho 3 months ago

Hera e pare qe marr pjese ne nje trajtim . Mezi po pres

deje.mata 3 months ago

Po e provoj per here te par si eksperienc shpresoj tja vlej

Anxhela Dedja 3 months ago

nertila.nerty 3 months ago

⭐⭐⭐⭐⭐

Heliana Ndoci 3 months ago

🤝

fatjona.keruti 3 months ago

Kam deshire te kem me shume mundesi te tjera ne jete, pervec profesionit qe bej aktualisht si mesuese.

Jonida Mbrakulli 3 months ago

Good

nertila.sefa 3 months ago

❤️❤️

Bora Hysenbelliu 3 months ago

🤗

elona.mici 3 months ago

Yes

xhoi.cuka 3 months ago

.

vola.komi 3 months ago

Te mesoj si menaxhoj me mire fq te punes

Xhovana Rroshi 3 months ago

Kam shume deshire ta ndjek kete trajnim

Egzona Egzona 3 months ago

Good

Marina Meta 3 months ago

H

Sabina Xhaferri 3 months ago

Kam besim tek unikaliteti dhe energjia e Helges, e ndjek ne faqen e saj ne instagram dhe me inspiron vertet.

Gazmenta Çaça 3 months ago

Reiki Master 3 months ago

Kejsi Sema 3 months ago

I'm obsessed

Ornela Dume 3 months ago

I would like to be part of this course

Shkurte Bytyci 3 months ago

Na mungojne keto trajnime.
E lumtur qe Helga po e sjell per ne.

Adela Prifti 3 months ago

Thank you for this course! ❤️

Ermira Bushaj 3 months ago

Je e mrekullueshme ❤️

Jurgen Hyka 3 months ago

Nice course

Daniela Safavi 3 months ago

💕

Hyrije Kopshti 3 months ago

👍💯

klejda.kamberaj 3 months ago

Super

Fatime Totaj 3 months ago

Top

elda.bejtja-1595 3 months ago

🌟🌟

Bertjola Cuka 3 months ago

.

klevis.sheremetaj 3 months ago

Jeni super

Bukurie Kanto 3 months ago

Great teacher 👌

Jalldyze Gajtani 3 months ago

Everything that comes from you Helga is worthwhile, so I expect the best from you

filip.cili 3 months ago

No commentt 💫💫

argiola.lutaj 3 months ago

Helga je super ❤️❤️

gerint.halili 3 months ago

Fantastike!!

Orjona Zaka 3 months ago

I cant wait to start this course . Thank you Helga

Ela Hoxha 3 months ago

❤️

Marsida Salla 3 months ago

⭐⭐⭐⭐⭐

xhesi.sadiku 3 months ago

Perfect

deborah.xhaferaj 3 months ago

Waw ! Vetem Helga jone ben dhurata kaq te vecanta dhe te vlefshme per gjithe jeten 😍🙏

Nisa Hoxha 3 months ago

🤍🤍

klevisa.cakoni-7850 3 months ago

Suuuper

Darela Kampula 3 months ago

Helga, trajnimet e tua jane dhurata me e bukur e ketij fundviti.

aurela.j 3 months ago

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Ada Rrapaj 3 months ago

🔥

[email protected] Elvisa 3 months ago

Super

Kamela Meco 3 months ago

The best ♥️

Ulvije Chodari 3 months ago

👑

Free

Helga Cacani

4.9Instructor Rating
10,281
Students
18
Courses
435
Reviews
View Details