VETBESIM PA LIMIT

1172 Enrolled 4.9 (64) All Levels

*KLIKO KETU PER TE DHURUAR DONACION.*

Ne ndihme te femijeve te cilet vuajne nga kanceri

*Donacionet e mbledhura do te shkojne ne ndihme te shoqates ” Femijet per Femijet”*

VETBESIM PA LIMIT

Perse disa persona kane me shume vetebesim, jane me te lumtur dhe me te plotesuar se disa te tjere? Cfare dine ata, qe ju nuk e dini?

Vetebesimi eshte aftesia per te vepruar me mencuri dhe efektivitet ne cdo situate, pavaresisht nga veshtiresia qe i paraqitet personit qe perballet me te. VETBESIM PA LIMIT

Disa njerez kane aftesine t’i kene te gjitha, te kene optimizem dhe mireqenie, ndersa disa te tjere jane skeptik dhe nuk arrijne te shohin cilesite e tyre per shkak se jetojne ne nje presion te larte stresi.

 

Te jesh ne kategorine e pare, eshte rezultat i nje vetebesimi te forte.

 

Si te jemi te lumtur, te kemi sukses, te zhvillojme marredheniet dhe te rrisim bizneset, nese nuk kemi besim ne vetvete?

 

Shume njerez dyshojne ne aftesite e tyre dhe gjejne strehe prane autosabotazhit.

 

Shpesh here vetebesimi i ulet con ne ‘’ Impostor Syndrom ‘’, duke na krijuar ndjesine qe eshte dikush tjeter qe na ka bere te arrijme dicka dhe jo aftesite tona.

 

Vetebesimi nuk eshte nje pilule magjike qe e gjen ne mes te rruges.

Vetebesimi nuk eshte i lindur. AI MESOHET DHE PERFORCOHET.

 

Ava Gardner e konsideronte veten nje aktore te varfer dhe Marilyn Monroe nuk e konsideronte veten te bukur. Te dyja keto yje, nuk kane rreshtur kurre se pari syte e te tjereve, per te gjetur vleren e tyre.

 

Mos besoni kurre se parate dhe pozicioni, do t‘ju rrisin vetevleresimin.

 

Vetevleresimi ka te beje vetem me punen brenda vetes.

 

Mos lejoni që lëndimet tuaja t’ju kthejnë në dikë që nuk jeni.  (PAULO COELHO)

 

 

NE KETE PROGRAM DO TE MESONI:

TE ZHVILLONI FUQINE TUAJ TE VEPRIMIT

TE DIFERENCOHENI NGA TE TJERET

TE JENI VETEVETJA DHE TE LARGONI NDJENJAT E FAJIT

TE FRYMEZONI DHE TE FITONI BESUESHMERI

TE RRISNI ENERGJINE DHE NIVELIN E LUMTURISE

TE FITONI ATO QE VERTET DESHIRONI

TE PASURONI DHE PERFORCONI MARREDHENIET TUAJA

TE KONTROLLONI FRIKEN DHE STRESIN TUAJ

 

+

 

1 DHURATE SEKRETE

How students rated this course

4.9

(Based on 64 reviews)

4.6875%
1.5625%
1.5625%
3.125%
0%

Reviews

Fioralba Bana 1 month ago

Same always amazing 🥳💌

Toska Zeka 1 month ago

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Dorjan Gerdani 2 months ago

Yeah

diana.kopliku 2 months ago

very good

Diellza Lleshi 2 months ago

Super

ornela.bishka 2 months ago

Nje trajnim fantastik.

Ermira Bushaj 3 months ago

Je mrekulli ❤️

Ada Rrapaj 3 months ago

🥰

Erda Kola 3 months ago

Fantastike 🥰🥰

Eleni Kokici 4 months ago

Perfect

deborah.xhaferaj 6 months ago

Bravo ! Trajnime te tilla stervisin besimin te njerzit dhe i ndihmojne ata te ndermarrin hapa te rendesishem ne biznes por dhe jo vetem. Ishte nje trajnim shume frymezues dhe surpriza ne fund, e-booku, me ka pelqyer shume.
E kam lexuar disa here librin dhe kapitujt 1, 2 dhe 6 jane te preferuarit e mi.

Eva Oshafi 8 months ago

Superr 🤩🤩si gjithmone shume profesioniste 🤗

florie.shabani 8 months ago

10

sara lusha 8 months ago

Je me e mira 🥰✨🌷

Arilda Kaçorri 8 months ago

excellent

aferdita.gjegjaj 8 months ago

Jdjd

Klaudia dodaj 8 months ago

🥰🥰

Jonida Dura 8 months ago

🌟🌟🌟🌟🌟

Izmira Hasanbelli (Çelaj) 8 months ago

Great

shpetim.cela 8 months ago

Yes

drita jonuzi 8 months ago

👸🏼

Silvi Doraku 8 months ago

Shume e lumtur qe u bera pjese e trajnimit SPARK 6. Do e rekomandoja plotesisht. Helga nje mentore shume profesioniste ne punen e saj🧡

Renilda Cani 8 months ago

Queen

lavdie Rexhepi 8 months ago

yes

Diti Boy 9 months ago

Nice

Ariolda Beqiri 9 months ago

For me is a good idea to participate to this course and I also want to improve self-confidence.

Orsela Mataj 9 months ago

5

Aida Cela 9 months ago

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️👏👏👏👏👏@helga

Erigona Hyka 9 months ago

Sepse jeni mentorja me e mire.

Klevia Bushamau 9 months ago

The best!

vislak.halemx 9 months ago

🔥

Adelina Merkaj 9 months ago

🌟

Soni Demi 9 months ago

Mendoj se duhet te isha pjese e ketij trajnimi sepse njeriu meson ne cdo moment te jetes . Po e pres me padurim.

Aida Bande 9 months ago

Eshte Hera e pare qe mar pjese ne nje trajnim. Me shtyu kurioziteti. Faleminderit

Mimoze Ferataj 9 months ago

Excellent

Marigona Rexhepaj 9 months ago

🤩

Fatiaa Ramadan 9 months ago

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Ervisa Xhyla 9 months ago

😍❤

Angjela Doci 9 months ago

Mezi po pres!!!

Enkelejda Kryemadhi 9 months ago

Helga je nje person shume frymezues.

juli.collaku 9 months ago

im so thankful that i have find you.. you are just amazing ✨⚡️

Ornela Xhelaj 9 months ago

xhina.ymeri-1438 9 months ago

The Best

Kujtesa Baraku 9 months ago

@helga 👏🙏

Sidorela.xh 9 months ago

🥰

Diarta Miftari 9 months ago

Helga jeni shume e mire🥰

Klaudia K Tufa 9 months ago

You are the best!

Kristjana Gjergji 9 months ago

Ky po me duket si nje frymezim i yti, Helga per mua. Kam thene me vete ne kemi nevoje per nje nxitje vetebesimi perpara se te nisim trajnime te tjera te rendesishme. Sepse asnje trajnim nuk hyn ne pune po nuk pate vetebesim. Keshtu qe FALEMINDERIT!

jorjeta.sinjari 9 months ago

Jam e interesuar per kete trajnim sepsekam probleme me vetebesimin,kam turp te flas ne publim(me nje ser problemesh)ne lidhje me mardhenien njerzore.

Ulvije Chodari 9 months ago

The one and only 🍀 grateful 😇

Iri Buda 9 months ago

By instsgram

Entela baci 9 months ago

Nese do te ecesh para , nese do te punosh e te mos gjesh justifikim padyshim qe tek Helga je ne vendin e duhur 🥰🥰

Lindita Beqiri 9 months ago

Thank you HELGA 🙏🏼

suela.su 9 months ago

@helga

Besa Rexhepi Kadriu 9 months ago

It is my first time! I hope everything will be ok!

Vojsava Gjoka 9 months ago

The best

Matilda Dina 9 months ago

Well done

aurela.j 9 months ago

👏🤍

paula jorgji 9 months ago

⭐⭐⭐⭐⭐

gladiola bicaku.gladiola bicaku 9 months ago

Faleminderit për atë që je dhe atë që bën. You are the best..

Ornela Qafa 9 months ago

You are amazing Helga 🌟🌟🌟🌟

Bertjola Cuka 9 months ago

.

adela.ilazaj 9 months ago

💫

Eralda Kisha 9 months ago

.

Free

Enrolment validity: Lifetime

Helga Cacani

4.9Instructor Rating
10,281
Students
18
Courses
435
Reviews
View Details