Trajnimi Spark

TRANSFORMONI JETEN TUAJ ? BIZNESIN TUAJ DHE TE ARDHURAT TUAJA.

SOCIAL MEDIA, STRATEGJI MARKETINGU DHE SHITJE.

Programi SPARKS eshte programi I vetem ne Shqiperi I cili ju ofron mundesine te transformoni jeten tuaj dhe biznesin tuaj 200%.

5h 140 Enrolled 5.0 (13) All Levels

TRANSFORMONI JETEN TUAJ, BIZNESIN TUAJ DHE TE ARDHURAT TUAJA.

SOCIAL MEDIA, STRATEGJI MARKETINGU DHE SHITJE. Trajnimi Spark

Programi SPARK eshte programi i vetem ne Shqiperi, i cili ju ofron mundesine te transformoni jeten tuaj dhe biznesin tuaj 200%.

 • Ky program eshte i pershtatshem per te gjithe, duke filluar nga studentet dhe deri tek personat te cilet kane nje biznes aktiv.
 • Ne SPARK ju do te mesoni sesi te veproni si 10%-shi i popullsise boterore, per te arritur suksesin tuaj ne jeten profesionale.
 • Programi SPARK u adresohet studenteve te cilet duan te krijojne te ardhurat e tyre, nenave shtepiake te cilat deshirojne te punojne nga shtepia, te punesuareve te cilet duan nje pune tjeter duke qene te pavarur, atyre qe deshirojne te heqin dore nga puna aktuale dhe te transformojne jeten e tyre, sipermaresve te rinj, bizneseve te cilet duan te mesojne dhe te transfromojne 200% rrjetet e tyre sociale, personave te papune te cilet deshirojne te punojne si freelancer apo te krijojne biznesin e tyre online dhe kujtdo qe do te krijoje nje biznes dhe te kete sukses .
 • Programi SPARK eshte nje trajnim unik i ili do t’ju mesoje sesi te ngrini vleren e biznesit tuaj, si te permiresoni strategjine dhe te rrisni te ardhurat e tij.
 • SPARK do te ndryshoje stilin e jetes suaj duke rritur shifren e te ardhurave tuaja me 40% deri ne 200%.
 • Ne SPARK do te krijoni pavaresi financiare, do te ndryshoni mentalitetin tuaj mbi jeten dhe mbi punen.
 • Ne fund te programit SPARK do te pajiseni me certifikate te leshuar nga ALBANIA TECHNOLOGIES COMMUNICATION.
 • Ne modulin SPARK do te gjeni :
 • Bazat e hapjes se nje biznesi online. trajnimi spark
 • Menaxhimin e nje biznesi online.
 • Teknikat mbi shitjen. Trajnimi spark
 • Burime njerezore.
 • Social Media Marketing.
 • Freelancing

 

 

 

1800 Euro

CMIMI 295 Euro

 

 

 

 

DESHMI NGA STUDENTET

 

How students rated this course

5.0

(Based on 13 reviews)

100%
0%
0%
0%
0%

Reviews

aleksandrina.gjoka 9 months ago

Po zgjedh te flas me fjale te vogla sepse te medhajat i flet vete trajnimi. Une nga ky trajnim mora shume dhe kam mundesi te marr akoma me shume, pasi ne kete trajnim ka jashtezakonisht shume informacion, ndaj dhe Helga na e ka dhene mundesine qe te rishohim klasat.
Dua te them se ky trajnim me ka ndryshuar mendesine, me ka bere te vetedijshme per ekzistencen e nje bote qe nuk e njihja me pare, me ka hapur horizont per zhvillimin e pasineve te mia per ti kthyer ato ne ide biznesi, me ka rritur vetvleresimin dhe me ka shtuar vetbesimin. Perveç ketyre ka percjelle nje fryme bashkepunimi dhe nje fryme miqesie ne grup. Nuk kam pse te zgjatem kot sepse puna e saj flet vete, tek e fundit e tille eshte Helga dhe te tille e ka krijuar trajnimin SPARK 🤩

deborah.xhaferaj 9 months ago

SPARK eshte nje super trajnim.
Leksionet, siguria dhe elokuenca e Helges me kane dhene me shume vetbesim ne gjerat qe dua te bej dhe objektivat qe dua te arrij ne jete. Pervec dijes, kam marre shume energji pozitive dhe motivim per tu zhvilluar.
SPARK nje mundesi shume e mire per ata qe duan te punojne online dhe njekohesisht te jene te pavarur.
Ndihem shume me fat qe isha pjese e tij dhe do ia sygjeroja te gjitheve pjesemarrjen ne kete trajnim.
Faleminderit Helga !

Ester 10 months ago

Ishte nje eksperience shume e vlefshme.
Helga faleminderit per mundesine 🙏🤍

Ina Xhaferi 10 months ago

Ky ishte trajnimi i pare per mua ne boten online . Ndihem e privilegjuar qe isha pjese e Spark 5 dhe qe njoha nje mentore si ty Helga . Thjeshtesia e te shpjeguarit sakte e ne menyre precize nga Helga eshte thjesht e paimagjinueshme . Nuk e kisha pare me pare kete perkushtim dhe qetesi ne shpjegimin e gjithckaje me hollesi dhe detaje . Trajnimin Spark une do e pershkruaja si dicka "must have" ne cv e jetes suaj , Ja keshilloj cdokujt qe i pelqen bota online dhe te tjereve pse jo . @helga je unike nuk ka te dyte si ty !

manjola.denizi 10 months ago

Trajnimi SPARK eshte pika qe te lidh realisht me boten virtuale, eshte praktikisht nje udherrefyes ne rrjetin e madh e te pafund te internetit. Eshte nje nga investimet me te mỉra qe kam bere deri tani. Mentorë ka shume, por natyraliteti, thjeshtesia dhe korrektesa e Helges e bejne gjithcka te lehte e te kapshme. Nje experience unike!

Klodjana Shehu 11 months ago

Best Mentor ever 🤗

berta.hila cannarile 11 months ago

Trajnimi Spark eshte trajnimi i mirefillte qe te ndihmon te krijosh bazamentin e forte per te filluar rrugen e botes online drejte e lehte e me menyre te zgjuar!Shtoj ne menyre te zgjuar sepse kupton se nuk duhet te lodhesh shume per te punuar,por duhet te punosh ne menyre te organizuar per te qene me produktive dhe me e shlodhur!Informazione mbi boten online ka shume,por Kompetenca ,thjeshtesiae te shpjeguarit sakte e ne menyre precize, disponibiliteti dhe simpatia e @helges jane te rralla!

mirelamh 11 months ago

Ky ishte trajnimi i pare per mua.Ishte “bileta” qe me duhej per te udhetuar drejt nje bote plot dije dhe njohuri te pa degjuara me perpara.Faleminderit Helga qe me bere pjese te saj dhe suksese te gjithve qe ishin pjese e Spark 5.

Elda Bejtja 12 months ago

The best

lorena.cani 12 months ago

Nje bote me informacione

Helga Cacani 1 year ago

:)

testuser 1 year ago

super trajnim

test test 1 year ago

perfekt

295,00  1800,00 

Helga Cacani

4.9Instructor Rating
10,281
Students
18
Courses
435
Reviews
View Details