4.95
(56 Ratings)

Si te ndertoni nje dyqan Shopify

Categories: Trajnim
Wishlist Share
Share Course
Page Link
Share On Social Media

About Course

Si te ndertoni nje dyqan Shopify nga A tek Zh, totalisht falas

 

Nese ke vendosur qe do te punosh online, por nuk di nga t’ia nisesh, nuk ke asnje ide apo ke idene per te ndertuar nje dyqan online per shitur produkte te ndryshme duke vendosur ne funksion metoden Dropshipping, atehere duhet te jesh patjeter pjese e ketij trajnimi 100% FALAS.

Bota e Ecommerce sot ofron mundesi te pafundme per te krijuar dyqane te suksesshem online, per te shitur dhe gjeneruar para nga kliente ne te gjithe boten.

Per te qene pjese e ketij trajnimi, nuk ka nevoje te kesh asnje eksperience, asnje background teknologjik apo informatike. Ajo cka te duhet, eshte vetem deshira per te cuar ne nje tjeter nivel jeten dhe te ardhurat e tua.

 

Ne kete trajnim do te mesoni gjithcka qe ju duhet per te krijuar nje dyqan ne platformen shopify nga A tek Zh dhe kjo TOTALISHT FALAS.

REGJISTROHU TANI!

Student Ratings & Reviews

5.0
Total 56 Ratings
5
54 Ratings
4
1 Rating
3
1 Rating
2
0 Rating
1
0 Rating
VS
1 week ago
10/10
V
2 months ago
👏
AG
2 months ago
super
AC
3 months ago
ðŸĨ°
EH
3 months ago
😊
TB
3 months ago
Super bcourse
M
3 months ago
Gjithmone shprendan vlera Helga 😍😍
SN
4 months ago
Po
AT
4 months ago
Dont know
AS
4 months ago
Great
EI
4 months ago
I think is a good idea
E
4 months ago
Pershendetje! Gabova e shtypa gabim butonin qe kam mbaruar kursin, pa u regjitruar pÊr te fillu. Si mund te regjistrohem serish per kursin falas per Shopify? Flm paraprakisht!
EB
4 months ago
A
AS
4 months ago
Jam e interesuar
RR
4 months ago
Very good
SL
4 months ago
It is a great opportunity!
BG
4 months ago
Shume i vlefshem per ditet e sotme
KK
4 months ago
Je plot energji dhe pozitive ðŸĨ‡ðŸ†
MG
4 months ago
ðŸĪ—ðŸĪ—ðŸĪ—
R
4 months ago
Je ma e mira