SEKRETET E TE PUNUARIT ONLINE

ZBULONI KUSH JANE PUNET,PLATFORMAT DHE RRUGET QE MUND TE NDIQNI PER TE FITUAR TE ARDHURA ONLINE

NE KETE MASTER CLASS DO TE KENI MUNDESI 100% TE MESONI MBI PUNET ONLINE DHE KRIJIMIN E TE ARDHURAVE

1588 Enrolled 5.0 (78) All Levels

SEKRETET E TE PUNUARIT ONLINE

ZBULONI KUSH JANE PUNET, PLATFORMAT DHE RRUGET QE MUND TE NDIQNI PER TE FITUAR TE ARDHURA ONLINE

AKSES 100% FALAS

JE NENE ME FEMIJE?

JE I/E PAPUNE?

JE STUDENT?

JE NJE BIZNES?

JE NJE SIPERMARRES I RI?

DESHIRON TE INVESTOSH NE NJE BIZNES ONLINE, POR NUK DI NGA TIA NISESH?

SEKRETET E TE PUNUARIT ONLINE

« ATEHERE BASHKOHU NE MASTERCLASS-in ME TE MADH, TERESISHT FALAS, DEDIKUAR PUNES/BIZNESIT ONLINE, ZHVILLIMIT DIGITAL, PLATFORMAVE FREELANCE DHE TE ARDHURAVE NE RRJETET SOCIALE »

 

Cdo dite ne marrim sms te tilla:

« Per shkak te covid, biznesi im po falimenton “

“Sinqerisht, nuk di se cfare te bej dhe cfare zgjidhje te gjej per te krijuar me shume te ardhura »

« Kam degjuar shume te flitet per boten digitale dhe krijimin e te ardhurave online, por nuk ja kam idene nga t’ja nis »

« Kam provuar gjithcka, por pa asnje rezultat »

« Jam skeptike. Vertet mund te fitohen para online? ”

 

NE THELB PROBLEMI ESHTE I NJEJTE :

  • Njerez te cilet kane problem ne bizneset e tyre
  • Njerez te cilet nuk e kuptojne sesi funksionon bota online
  • Njerez te cilet kane perjetuar zhgenjime
  • Njerez te cilet kane paqartesi.

 

NE KETE MASTERCLASS JU DO TE MESONI QARTESISHT:

  • CFARE MUND TE BENI ONLINE
  • SI MUND TE FITONI TE ARDHURA ONLINE
  • 10 MENYRA SE SI MUND TE PUNONI ONLINE

 

 

KETO JANE DISA TE DHENA PER RENIEN DHE RRITJEN EKONOMIKE QE PO PERJETOHET.

NESE NUK ADAPTOHENI TANI ME KETE RRITJE, NESER DO TE JETE SHUME VONE.

 

JEMI NE FILLIMIN E NJE EKONOMIE TE RE.

Duhet te bashkoheni ne kete trajnim tani!

Duhet te adaptoheni tani!

Duhet te kaloni ne aksion tani!

 

How students rated this course

5.0

(Based on 78 reviews)

2.5641025641026%
3.8461538461538%
0%
0%
0%

Reviews

Eneida Dimo 8 months ago

Great!

dejan.kushta 8 months ago

Si gjithmone Hekga nuk zhgenjen por perkundrazi te motivon dhe nga leksionet e saj nxjerr gjithmone ide te reja!
Ju a sygjeroj fort!!

rosela Lakuriqi 8 months ago

MASTERCLASS -et me Helgen jane gjithmone waww. Te mesojne gjera qe nuk i keni ditur me heret dhe te hapin dritare te reja ne mendje.

Englantina Shkurta 8 months ago

Ky trajnim eshte hapi i pare qe i duhet cdokujt qe eshte gati te beje hapin e paredrejt pvaresise ekonomike dhe krijimit te stabilitetit financiar ne te ardhmen! Ore te investuara mire do thoja! Mezi pres te filloj Spark. Helga te fut ne nje gjendje mesimi dhe kerkimi me shume nga vetja.

Mario Ajdini 8 months ago

EXCELLENT!

Anisa Jaupaj 8 months ago

Super

Riza Laloshi 8 months ago

Super 👌

gentjana.fype 8 months ago

Yes

ervisa lepuri 8 months ago

bravo dhe sukseset me te medhaja ne bot ti uroj

Xhanina Mica 8 months ago

⭐⭐

Silva Qefa 8 months ago

Fantastic

ledia.duraku 8 months ago

Shume e lumtur qe mund te kem mudesine te mesoj gjera te reja. Faleminderit per mundesine qe u jep njerezve dhe botes mundesine te permirsohen.

Edita Alushaj 8 months ago

Excellent

sevina.plaka 8 months ago

Endrra ime eshte qe te fitoj te ardhura,te behem dikushi ne jet dhe ti jap familjes ato qe i kane munguar gjithe keto vite!!!!
🙏

Fabjola 8 months ago

Trajnimet e Helges qe te ndryshojne jeten...

Griselda Martani 8 months ago

💖

Miranda Sinani 8 months ago

Nje mentore fantastike 🤗
Nuk duhet humbur asnje trajnim i Helges

Erjola Hoxha 8 months ago

Dear Helga,

This is my first time following ur page, and I am very happy and exited to know more about it. What I have seen from your story, you are helping a lot of ppl. Thank you for your support, wish you the best

Regards

Edlira BANI 8 months ago

Shume i dobishem

Bukurie Kanto 8 months ago

The best mentor ever

Ornela Qafa 8 months ago

Ka per te qene nje sukses si cdo masterclass tjeter i bere nga Helga 🤍

Fjona Rrjolli 8 months ago

Amaizing

Fatma Rrena 8 months ago

🥰❤️

Jonida Velo 8 months ago

It's a good match and really worthy every word you say.

Denada Begaj 8 months ago

Super.

Klevia Bushamau 9 months ago

🥰

Visjana Blogu 9 months ago

Super

Dorentina Dushku 9 months ago

Jeni shum e mir🤗😍

Lindita Hysa 9 months ago

The best

Iva Belulaj 9 months ago

I dont have yet a experience.

Aisela Paraj 9 months ago

First time in here, but I think it’s pretty productive.

Klaudia Progni 9 months ago

Adventurous

Ona Caci 9 months ago

Well

Ela Qato 9 months ago

Very interesting

Elona Rexhepaj 9 months ago

Po e pres me pa durime faleminderit Helga😊

Klaudia Deja 9 months ago

4 pasi vetëm nga media sociale e njoh dhe besoj në burimet që shfaqen si leksione dhe 5 mund ta vlerësoj vetëm pasi ta ndjek nga afer:)

Orsela Mataj 9 months ago

Im so happy for this course

Ina Bajraktari 9 months ago

I hope it worth.

enxhi.tola 9 months ago

Mezi po e presss❤️

Rubin Zani 9 months ago

10/10

Anxhela Shala 9 months ago

Very good

Besarta Morina 9 months ago

This cours its the best

Olta Cibuku 9 months ago

Helga une te kam njohur shume rastesisht kur ke nxjerre videon per canten e maternitetit dhe cdo dite ti kam ndjekur postinet dhe trajnimet e tua. Je famtatsike Helga dhe transmeton shume pozitivitet. Ne kete kohe krizash na duhet nje menyre e tille se si duhet trajtuar puna jeta familja etj. Mezi po pres.
P.S po te kishte dhe yje te there per review do i kisha plotesuar te gjitha 😘😘

Grey Grey 9 months ago

👍👍

Dalina Mileti 9 months ago

Mezi po e pres kete trajnim.
Ke nje faqe qe te jep vetem pozitivitet..

Xhorxhina Osmani 9 months ago

5 yje per helgen dhe 5 yje per perkushtimin dhe punen e palodhur te saj

Anxhela Kodhelaj 9 months ago

Faleminderit për kete trajnim mezi po e pres

Orketa Roko 9 months ago

Mezi po e pres.

Arbresha Haziri 9 months ago

E pres me padurim kete trajnim , falemnderit shum Helga❤️

Adelina Sinaj 9 months ago

You are the best Helga !

Elvira Fera 9 months ago

Faleminderit më e mira e të mirave🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟

Ina Iljazi 9 months ago

Super experience of learning

Gëzime Caushaj 9 months ago

Faleminderit for all🙏🏻🙏🏻🤗❤️❤️

Gerta Gerta 9 months ago

Duke u njohur me Helgen jeta ime po ndryshon po merr tjeter kuptim 🥰

Daniela Demirxhiu 9 months ago

E lumtur qe do mar nje trajnim nga ti Helga 🥰 .

Emilia Nushi 9 months ago

Duke pritur "master class"-in e dt.23 mars! Merci beaucoup Helga pour cette opportunité! 😊

Xhovana Skura 9 months ago

Shume falenderuese dhe e lumtur per kete mundesi !

Klea Shuli 9 months ago

❤️

Leda Damazeti 9 months ago

Shum bukur mezi po pres

Ardita Mullazenuni 9 months ago

Helga mentorja ma e mira dheee zemergjere 😁🤍🤍

laura.gjoci 9 months ago

👌

vojsava.gjyshja 9 months ago

I am sure i will learn a lot

Ulvije Chodari 9 months ago

Queen 👸

juli.collaku 9 months ago

can’t wait to start.. sepse ajo cfare merr kur te degjon ty eshte vetem energji pozitive.

mimoza.aliu 9 months ago

Une jam pjese e First Million. HELGA eshte nje mrekulli. Keto trajnime jane dhurata me e mire ever qe mundnti beni vetes

anisa.govori 9 months ago

Tresmeton vetem duke e degjuar Sukses.

Ariela Kapaj 9 months ago

Mezi po e prese

Ina Shkembi 9 months ago

I think it will worth! 😍

Markeljana Sulaj 9 months ago

Helga, më e mira je!!!🌹

Zamira Rexhepi 9 months ago

🥰

Paola Qeti 9 months ago

Can’t wait !!❤️❤️

9 months ago

Helga is the best. Është personi më i mirë dhe inspirues që kam taku në vitet e fundit, kam mësuar shumë dhe do jem vazhdimisht me të që të arrij aty ku dua.
Flamure - f.i.sh.onboard

Ester 9 months ago

Mezi po pres daten 05april per te nisur trajnimin Spark 🙏

eglantina.shameti 9 months ago

Profili juaj me jep vetem energji pozitive, jam e sigurt qe dhe trainimi do jet super informacion per mua 😇😇

Armela Kadriu 9 months ago

Me 5 Prill do nis trajnimin e pare Spark me Helgen, dhe jam mese e lumtur 🤩😍 dhe do jem prape pjese e master classit, pse tmos i shijojme keto dhurata qe Helga na jep🙈🙏MAY GOD BLESS HER🙏

Ylkije Hyseni 9 months ago

E pres me padurim sepse kam marr pjese ne nje trajnim tjeter falas dhe me ka ndihmuar shume

Entela Joka 9 months ago

an opportunity for myself

Bertjola Cuka 9 months ago

Very good

Free

Helga Cacani

4.9Instructor Rating
5,577
Students
13
Courses
244
Reviews
View Details