4.85
(26 Ratings)

SEKRETET E TE PUNUARIT ONLINE

Categories: Trajnim
Wishlist Share
Share Course
Page Link
Share On Social Media

About Course

ZBULONI KUSH JANE PUNET, PLATFORMAT DHE RRUGET QE MUND TE NDIQNI PER TE FITUAR TE ARDHURA ONLINE

NE KETE MASTERCLASS DO TE KENI MUNDESI TE MESONI MBI PUNET ONLINE DHE KRIJIMIN E TE ARDHURAVE

 

NE PLATFORMEN ZOOM

 

SEKRETET E TE PUNUARIT ONLINE

ZBULONI KUSH JANE PUNET, PLATFORMAT DHE RRUGET QE MUND TE NDIQNI PER TE FITUAR TE ARDHURA ONLINE

 

AKSES 100% FALAS

JE NENE ME FEMIJE?

JE I/E PAPUNE?

JE STUDENT?

JE NJE BIZNES?

JE NJE SIPERMARRES I RI?

DESHIRON TE INVESTOSH NE NJE BIZNES ONLINE, POR NUK DI NGA TIA NISESH?

SEKRETET E TE PUNUARIT ONLINE

« ATEHERE BASHKOHU NE MASTERCLASS-in ME TE MADH, TERESISHT FALAS, DEDIKUAR PUNES/BIZNESIT ONLINE, ZHVILLIMIT DIXHITAL, PLATFORMAVE FREELANCE DHE TE ARDHURAVE NE RRJETET SOCIALE »

 

Cdo dite ne marrim mesazhe te tilla:

« Per shkak te Covid, biznesi im po falimenton. “

“Sinqerisht, nuk di se cfare te bej dhe cfare zgjidhje te gjej per te krijuar me shume te ardhura. »

« Kam degjuar shume te flitet per boten dixhitale dhe krijimin e te ardhurave online, por nuk ja kam idene nga t’ia nis. »

« Kam provuar gjithcka, por pa asnje rezultat »

« Jam skeptike. Vertet mund te fitohen para online? ”

 

NE THELB PROBLEMI ESHTE I NJEJTE :

  • Njerez te cilet kane problem ne bizneset e tyre
  • Njerez te cilet nuk e kuptojne si funksionon bota online
  • Njerez te cilet kane perjetuar zhgenjime
  • Njerez te cilet kane paqartesi

 

NE KETE MASTERCLASS JU DO TE MESONI QARTESISHT:

  • CFARE MUND TE BENI ONLINE
  • SI MUND TE FITONI TE ARDHURA ONLINE
  • 10 MENYRA SI MUND TE PUNONI ONLINE

 

 

KETO JANE DISA TE DHENA PER RENIEN DHE RRITJEN EKONOMIKE QE PO PERJETOHET.

NESE NUK ADAPTOHENI TANI ME KETE RRITJE, NESER DO TE JETE SHUME VONE.

 

JEMI NE FILLIMIN E NJE EKONOMIE TE RE…

Duhet te bashkoheni ne kete trajnim tani!

Duhet te adaptoheni tani!

Duhet te kaloni ne aksion tani!

 

Student Ratings & Reviews

4.9
Total 26 Ratings
5
25 Ratings
4
0 Rating
3
0 Rating
2
0 Rating
1
1 Rating
J
7 days ago
suepr
ER
1 week ago
Perfect
IB
2 months ago
Yes
V
2 months ago
good
SH
2 months ago
Yes
FP
2 months ago
10000/10
ED
2 months ago
Jam nje e papun, jetoj jasht shqiperis po pres te behem mami dhe dua te ndimoj veten me nje pune online qe dhe te arrij te bej diqka me veten
JP
2 months ago
Is the best
DC
2 months ago
Super
AP
2 months ago
Great insight
AR
2 months ago
She is a great perosn that teaches with a passion.!
AT
2 months ago
Yes
AQ
2 months ago
👏👏
E
2 months ago
Perfekt
GZ
2 months ago
Exelent
EK
2 months ago
The best ⭐️
EK
2 months ago
Shume e qarte ne spjegimet e saj
BC
2 months ago
.
AM
2 months ago
Perfect 💫
ET
2 months ago
🌟