MUAJI I SIPERMARRESVE

1106 Enrolled 4.8 (41) All Levels

MUAJI I SIPERMARRESVE

 

Zbuloni si te shumefishoni shitjet dhe fitimet tuaja ne kete periudhe krize

 

Jeni sipermarres i ri?

Jeni freelancer?

Jeni pronar i nje sipermarrje te vogel?

Apo deshironi te beheni sipermarres?

 

« ATEHERE BASHKOHUNI FALAS NE PROGRAMIN DEDIKUAR SIPERMARRJES DHE SIPERMARRESVE QE DUAN TE SHUMEFISHOJNE SHITJET DHE FITIMET E TYRE »

 

Cdo dite ne marrim shume mesazhe te tilla ne instagam:

 

« Ndihem komplet e humbur ne sipermarrjen time… Kam frike se do te humbas te gjithe klientet. »

 

« Te jem e sinqerte, ne kete periudhe krize, s’e di nese do ta mbaj dot gjalle biznesin tim deri vitin tjeter. »

 

« Kam provuar gjithcka… Sipermarrja ime do te shuhet. »

 

« Luftoj cdo dite te mbaj klientet e mi. Ata po largohen. Nuk di me c’te bej »

 

« Nuk kam me klient. Klientet e vjeter jane larguar, te rinj nuk po vine… Jemi te humbur! »

 

KUJDES!  Nese jeni ne te njejten situate, jeni ne RREZIK!

 

Bota ka ndryshuar! Nevojat po ashtu… Menyra e te berit biznes gjithashtu.

A jeni pershtatur me ndryshimet? A eshte pershtatur sipermarrja juaj/ biznesi juaj me ndyshimet qe bota po perjeton?

 

Behu pjese e programit « MUAJI I SIPERMARRESVE »!

100% FALAS!

 

Zbuloni strategji dhe sekrete te cilat do t’ju ndihmojne te coni biznesin tuaj ne nje tjeter nivel.

 

Duke filluar nga data 8 deri me 23 Dhjetor, do te jemi LIVE pergjate 7 leksioneve.

 

Regjistrohu tani!

 

 

Programi

 

8 Dhjetor – E ftuar Speciale Adisa Gjomemo

9 Dhjetor – E ftuar speciale Aulona Musta

– E ftuar speciale Klea Huta

16 Dhjetor – I ftuar special Yann Murat

20 Dhjetor – 4 LIGJET E SIPERMARRJES 1 MILIONE DOLLARESHE

23 Dhjetor – SI TE RRISNI FITIMET TUAJA +50% muajin e ardhshem

11 GABIME FATALE TE SIPERMARRJES QE DUHET TE EVITONI

 

 

REGJISTROHU TANI!

 

How students rated this course

4.8

(Based on 41 reviews)

95.121951219512%
0%
0%
2.4390243902439%
2.4390243902439%

Reviews

Blerina Xhemali 2 months ago

yes very good

Fioralba Bana 3 months ago

Just the best 💌

Fatime Totaj 3 months ago

U

blerina.neziri 3 months ago

Faleminderit nga Zemer per kaq shumë trajnime dhe informacione me vler dhe mbi te gjitha shumë shumë pozitivitet,je e mrekullueshe .

Fitore Muriqi 3 months ago

.

Brulinda Dumani 3 months ago

🌟🌟🌟

naile.keci 3 months ago

🌟🔥

naile.keci 3 months ago

🌟🔥

nela.qafa 3 months ago

Amaizingg

Bertjola Cuka 3 months ago

😍

fatjola.haskaj 3 months ago

Super

filip.cili 3 months ago

Je nje vajze shume motivuese ❤

Fjona Rrjolli 3 months ago

Trajnime me vlere te jashtezakonshme, faleminderit shume Helga dhe Yann! Jeni me te miret!

Fabjola 3 months ago

Eshte gjithnje privilegj te marresh pjese ne nje trajnim me Yann. Faleminderit Helga dhe Yann

Ledio Ledio hasa 3 months ago

Yes

Manuela Canaj 3 months ago

Super Helga dhe Aulona! Nuk kam cfare shtoj 🌟! Mezi presim takimet e tjera!

Klara Kerma 3 months ago

Fkak

Marjona Caci 3 months ago

⭐⭐⭐⭐⭐

Silva Malshi 3 months ago

🌟🌟

Joana Bulica 3 months ago

Pershendetje! Jam duke punuar me nje plan biznesi i cili do te jet gati per 1 muaj!

Marsida Salla 3 months ago

You are so special ⭐

Besjana Kacorri 3 months ago

Siper arrese e re

Majlinda Aliko 3 months ago

U

Ina Gjolla 3 months ago

Ju falenderoj per kete mundesi qe na ofroni.Jam nje mami qe i jam perkushtuar djalit por kam deshire te merrem me nje pune timen,por me mungon guximi.Uroj tja dal nje dit te marr nje drejtim ne jeten time

jorjeta.sinjari 4 months ago

Helga je mrekullueshme

Elda Dhamo 4 months ago

Do te thoja i domisdoshem

stela.shehu 4 months ago

Best experience

aurela.j 4 months ago

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Klaudia Gjink 4 months ago

.

Kamela Meco 4 months ago

Can't wait!

Megi Zenuni 4 months ago

Yes

Arbunela Kullolli 4 months ago

Can’t wait 🥰

Arjola Jangulli 4 months ago

Emocionuese dhe kurioze ne te njejten kohe per infot qe do te parashtrohen . 😁

Leuza Elezi 4 months ago

Love it

sara lusha 4 months ago

Mezi po pres, jeni me te miret. 👏🏻

Orjona Zaka 4 months ago

I can’t wait to start this course. You are the best

Izmira Hasanbelli (Çelaj) 4 months ago

Perfekt

Arbnore Mustafa 4 months ago

I would like ti know about this course

Anita Bacaj Januzi 4 months ago

Mezi po e pres e di qe nga ty mesojm vetem gjêra të çmuara the best mentor🥰

Madona Tusha 4 months ago

Mezi po pres ♡

Ornela Qafa 4 months ago

Jam e sigurt qe do jete nje trajnim bomb 😍 cant wait 😍

Free

Enrolment validity: Lifetime

Helga Cacani

4.9Instructor Rating
10,281
Students
18
Courses
435
Reviews
View Details