MASTER CLASS Para dhe Financa

Në ditët e sotme, të kesh apo të mos kesh, me besoni që është një zgjedhje.

Lidershipi juaj është ai që do të bëjë diferencën në matjen e financave tuaja.

633 Enrolled 4.9 (18) Intermediate

PARA DHE FINANCA

 

Në ditët e sotme, të kesh apo të mos kesh, me besoni që është një zgjedhje.

Lidershipi juaj është ai që do të bëjë diferencën në matjen e financave tuaja.
Shpesh herë e kam përmendur që informacioni është fuqi dhe pushtet. Kjo vlen edhe për paranë e financat tuaja.

Nese ju nuk zgjeroni lidershipin tuaj lidhur me financat, ato do të mbeten të njëjta për vite me rradhë dhe ndoshta përgjate gjithë jetës suaj.

Per kë është krijuar ky master class:

 • Për cdo person që dëshiron të rregullojë marrëdhëniet e tij me paranë
 • Për ata që kanë problematika financiare
 • Për ata që nuk dinë të menaxhojnë paranë e tyre
 • Për studenet të cilët aspirojnë për një të ardhme të suksesshme financare dhe profesionale
 • Për ata që hasin probleme me menaxhimin e parasë në biznesin e tyre
 • Dhe për këdo tjetër që e ndjen veten se duhet të pasurojë lidershipin e tij dhe që dija është gjithmonë e mirëpritur

 

CFARË DO TË ZHVILLOHET NË KËTË MASTER CLASS

 

Prezantim & kontekst

 • Ngjashmëria mes parasë dhe ushqimit
 • Ekuacioni i parave
 • Formula sekrete për rritjen e të ardhurave

 

Psikologjia e parave

 • Përballja me mendimet që keni mbi paranë
 • Fokusimi te liria financare
 • 5 gabimet që të kushtojnë miliona
 • 3% nuk kërkon të impresionojë
 • Kush i ka paratë e tua?
 • Cikli virtuoz i lirise financiare

 

 

Strategjia e parave

 • Shkaktarët e falimentimeve në Europe dhe SHBA
 • Rregulli nr. 1
 • Rregulli nr. 2
 • Rregulli nr. 3
 • 5 Etapa për të krijuar planin financiar të biznesit / kompanisë suaj
 • Shembull i një plani financiar
 • 4 Faza strategjike të rritjes financiare

 

 

Të financosh lancimin dhe rritjen e sipërmarrjes tënde

 • Lancimi i një sipërmarrje
 • Fluksi i thesarit
 • Paratë borxh

 

 

Si të mos hidhni më paratë nga dritarja

 • Reduktimi i shpenzimeve

 

5 Strategji për të shumëfishuar përfitimet

Sfida

Bonuse

Master class do të zhvillohet në platformen Zoom, diten e diel, dt. 25 shtator ora 21:00 (AL)

 

495 Euro

CMIMI 195 Euro

How students rated this course

4.9

(Based on 18 reviews)

94.444444444444%
0%
5.5555555555556%
0%
0%

Reviews

megi.saraci 1 month ago

Exellent

deborah.xhaferaj 6 months ago

Masterklasi me i mire qe kam ndjekur ! Helga je fantastike !

gledis.cerepi 6 months ago

good training ! thnx

Renilda Cani 6 months ago

FALEMINDERIT MENTORE HELGA ! Per keshillat me te mira falas qe na jep dhe nuk kursehesh duke na dhene taktikat prefesionale qe shume pak e bejne ! Je frymezimi im per te vazhduar boten e biznesit se me perpara skam pasur besim Faleminderit !!!

Xheni Kocli 6 months ago

Helga si perfundim eshte motivim , faleminderit , fale teje munda te bej nje trajnim plot vlere

Marsela Mustafallari 6 months ago

Fantastike, shum bekime per ty Helga per mundesite e pafundme qe na jep :)

Ornela Qafa 6 months ago

Trajnimi me informacione dhe keshilla qe nuk ti jep askush. Nje trajnim swper i mire dhe Helga si gjithmone swper profesioniste😍

Ornela Dervishi 6 months ago

top

Armata Tare 6 months ago

The best experience

Elda Topuzi 6 months ago

🌟

Blerta🌼 6 months ago

Perfect!!!✨✨✨☀️

Bertjola Cuka 6 months ago

You are the best

Gzim Asllani 6 months ago

Instagram

jonida.bundo 6 months ago

Very helpful!

teuta.dhani 6 months ago

Pershendetje si mund te regjistrohemi ne kete kurs pasi nuk me ka ardhur ende linku i Zoom me email ?

sara lusha 6 months ago

Je fantastike ☀️

jorjeta.sinjari 6 months ago

Jam kaq e lumtur qe do e ndjek kte trajnim qe do me rrisi shume nga ana profesionale

Alma Kllogjri 6 months ago

Me e mira

195,00  495,00 

Enrolment validity: Lifetime

Helga Cacani

4.9Instructor Rating
10,281
Students
18
Courses
435
Reviews
View Details