7 SEKRETET E BIZNESIT

ZBULONI 7 STRATEGJITE E VERTETUARA QE JU DERGOJNE DREJT FITORES NE KETE PERIUDHE TE NDRYSHIMEVE TE MEDHA EKONOMIKE.

670 Enrolled 4.9 (17) All Levels

ZBULONI 7 STRATEGJITE E VERTETUARA QE JU DERGOJNE DREJT FITORES NE KETE PERIUDHE TE NDRYSHIMEVE TE MEDHA EKONOMIKE.

Me poshte do te gjeni nje permbledhje te shkurter te ketij Master Classi i cili do te zhvillohet diten e premte (15 prill ora 21:00). SEKRETET E BIZNESIT

-Perse eshte thelbesore te jesh nder te paret qe do te aplikojne strategjite e reja gjate periudhes se krizave dhe ndryshimeve ekonomike?

-Katrori virtuoz i suksesit/ Plani i aksionit me 4 hapa per t’ju vecuar nga konkurrenca. sekretet e biznesit

-Veset e pakendshme/vitale per suksesin ne ekonomine e re.

-Strategjia S.U.GJ/ Nuk mund te jeni te suksesshem, nuk do te mund t’i shisni asgje te tjereve, nese nuk kujdeseni per esencialet tuaja.

-Hapi i qarte (por i nenvleresuar nga 90% e sipermarresve) i cili do t’ju mendesoje te shisni gjithcka. sekretet e biznesit

JENI GATI ?

Me pare me lejoni t’ju bej dhe disa pyetje:

Si po i plotesoni nevojat e klienteve tuaj?

A keni ne duart tuaja nje sistem marketingu i cili gjeneron automatikisht shitje dite pas dite per ju?

A i dini strategjite per te rritur shifren e afarit tuaj ne 2022?

NE CILIN GRUP BENI PJESE?

NE ATE QE BIZNESIN E TYRE IA LENE RASTESISE/ APO NE ATE GRUP I CILI MESON STRATEGJITE DHE SEKRETET PER TE PATUR SUKSES NE BIZNESIN E TIJ? sekretet e biznesit

BEHUNI PJESE E KETIJ MASTER CLASSI FALAS DHE BRENDA 1 ORE DO TE KENI NE DOREN TUAJ 7 SEKRETE PER TE PATUR SUKSES NE EKONOMINE E RE DHE NE KOHE KRIZASH.

How students rated this course

4.9

(Based on 17 reviews)

94.117647058824%
5.8823529411765%
0%
0%
0%

Reviews

Elda Topuzi 9 months ago

๐Ÿ˜ƒ

sel.allaraj 11 months ago

very helpful course

Migena Hasani 11 months ago

For experince

Fatmira Karapici 11 months ago

Pรซr tรซ mos u humbur ๐Ÿ‘Œ

sevina.plaka 11 months ago

Dua te kem dicka timen per te plotesuar ate cka me ka munguar mua dhe famipjes time.

Bukurie Kanto 11 months ago

So great coaches

Davide Canellari 12 months ago

๐Ÿ‘Œ

Elma Saraci 12 months ago

excellent. much love for your wonderful family

Kejtlin Karaj 12 months ago

๐Ÿ‘

Gerta Gerta 12 months ago

๐Ÿ˜๐Ÿ˜

Artan Beqiri 12 months ago

Excellent

amarilda.lame 12 months ago

I need to learn more,and i am sure ju are the best on it

Ilda Zaraj 12 months ago

On top

Valentina Prebreza 12 months ago

I like it very much

Sara Sara 12 months ago

Best of the best โœจ

Malvina Tafรงiu 12 months ago

Its very beautiful experienc and good lessons

dori agolli 12 months ago

good experience

Free

Enrolment validity: Lifetime

Helga Cacani

4.9Instructor Rating
10,281
Students
18
Courses
435
Reviews
View Details