2022 Viti im më mirë

– Ti jepni fund dyshimeve (dhe frikës) që ju pengojnë të ecni përpara
– Te perballeni me ngjarjet e jetës… pa u dorëzuar kurrë… e as duke humbur besimin në vetvete
– Te pasuroni marrëdhëniet tuaja dhe rrisni energjinë tuaj

50 Enrolled 4.9 (40) All Levels

– Ti jepni fund dyshimeve (dhe frikës) që ju pengojnë të ecni përpara. 2022 Viti im më mirë
– Te perballeni me ngjarjet e jetës, pa u dorëzuar kurre e pa humbur besimin në vetvete.
– Te pasuroni marrëdhëniet tuaja dhe të rrisni energjinë tuaj
– Te jini më të lirë financiarisht.
– Të mesoni dhe të shihni gjithnjë e më lart
– Te forconi mendjen tuaj si nje Gladiator
– Si te mbani nje kurs në rritje
– Si te organizoni veten dhe te jeni te suksesshëm për vitin 2022
– Si te arrini të gjitha qëllimet tuaja, si te veproni çdo ditë dhe te mos i jepni vetes justifikime. 2022 Viti im më mirë

How students rated this course

4.9

(Based on 40 reviews)

2.5%
10%
0%
0%
0%

Reviews

borjana.. 1 year ago

Me orientoi akoma me shume drejt deshirave dhe synimeve te mia ky trajnim. Mirenjohese 🙌🏼

almira.. 1 year ago

Je mentorja qe kisha nevoje Helga 😍

anisa.. 1 year ago

Mesova te perballem me frikerat e mia dhe te mos me pengojne ne rrugetimin tim

magbule.. 1 year ago

Kuptova se nuk duhet te kesh frike nga deshtimi 🙌🏼

altina.. 1 year ago

Trajnim shume profesional nga ana juaj 👏🏼

ardiana.. 1 year ago

Ky ishte trajnimi i pare qe merrja pjese, jam shume e lumtur qe isha pjese

ardela.. 1 year ago

Mirenjohese pafund Helga qe na dhe mundesine te ishim pjese e ketij trajnimi 🙌🏼

viki.kostrista 1 year ago

Kam mesuar pafund gjera ne kete trajnim 👏🏼 Faleminderit

Suela 1 year ago

E kam gjetur kete trajnim fiks ne kohen qe kisha nevoje 😍

deni.bashi 1 year ago

Shume profesionale Helga ne cdo fjale qe thua 👏🏼

ergys.preka 1 year ago

Nje investim shume i vlefshem per mua ne jeten time 👏🏼

enxhi.jaupi 1 year ago

Fale ketij trajnimi kam arritur ti shoh gjerat me nje sy tjeter dhe jam me e qarte ne ato qe dua

ina.. 1 year ago

Super e lumtur qe isha pjese e ketij trajnimi 😍😍😍😍

raina.. 1 year ago

Ky trajnim ishte hapi i pare drejt shume te tjereve qe do me ndihmojne te arrij synimet e mia

elda.bejtja 1 year ago

Jam shume e lumtur qe te kam njohur dhe kam mesuar nga ty 😍

marjeta.suli 1 year ago

Helga je inspirim per kedo 😍

emine.hena 1 year ago

Super motivim 👏🏼❤️

Malvina 1 year ago

Do marre pjese te cdo trajnim i Helges 😍 Me kane ndihmuar pafund

leda.. 1 year ago

Cdo person qe ndihet ne medyshje ose nuk di tu jap zgjidhje problemeve te veta, trajnimet e Helges jane ato qe te ndihmojne te dalesh nga kjo situate 🥰

vjollca.. 1 year ago

Oret me te bukura dhe me te vlefshme qe kam shpenzuae gjate ketij trajnimi 😍

luljeta.. 1 year ago

Kjo ishte energjia qe me duhej ne kete moment. Bravo Helga 😍👏🏼

rozina.matijashi 1 year ago

Ua keshilloj te gjitheve te marrin pjese te trajnimet e Helges, jane life changing 👏🏼

maki.. 1 year ago

Pergjat trajnimit kuptova qe nuk ka vend per justifikime ne jeten time!! Por vetem vullnet te hekurt. Falemnderit zemer per motivimi tend. Respekte

anisa.stema 1 year ago

Dallohet profesionalizmi jot Helga qe ne minutat e para qe flet 👏🏼

mirlinda.. 1 year ago

Kisha shume nevoje ti degjoja ato qe ke thene Helga. Faleminderit pafund ❤️

aferdita.. 1 year ago

E kam degjuar me vemendje cdo fjale qe ke thene dhe i kam vene ne zbatim

maki..-0740 1 year ago

Organizimi i qellimeve dhe synimeve ma beri me te lehte pershtatjen me trajnimin 😍😍

markeljana.. 1 year ago

Ndryshimi ne jeten time ka qen evident qe kur ju kam njohur, MIRENJOHSE pafund per ty❤️

elma.saraci 1 year ago

Mentorja me e mire qe kam njohur 😍

olta.cibuku 1 year ago

Sa here ju degjoj motivohem nga energjia juaj💋💋💋🤌🏻

malvina.. 1 year ago

Super energji Helga 👏🏼 Faleminderit per cdo fjale

dhurata.. 1 year ago

Jam familjarizuar shume me ju dhe me grupin e trajnimit.

donjeta.himaj 1 year ago

2022 nisi shume here me bukur se sa e imagjinoja fale ketij trajnimi

adelina.sinaj 1 year ago

Fale Helges kam arritur te dal nga zona ime e komfortit 😍😍

aurela.. 1 year ago

Mentorja me pozotive qe kam njohur 😉

suela.. 1 year ago

Me duhet ta pranoj qe kam mesuar te organizoj punen time pas trajnimit 😊

elezi.fetije 1 year ago

Helga shume e sakte dhe profesionale 👏🏼❤️

rexhina.. 1 year ago

Kam mesuar shume prej ketij trajnimi 👏🏼

hurije.shaqiri 1 year ago

Trajnim shume i vlefshem 😍

test test 1 year ago

Super Trajnimmmmmmmmmmmmm

495,00 

Enrolment validity: Lifetime

Helga Cacani

4.9Instructor Rating
10,281
Students
18
Courses
435
Reviews
View Details